WOŚP i cóż znowu dobro zwyciężyło:-):-):-)

Kochani,  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu bije rekordy!!!

Rekord gestów dobroci, miłości bliźniego, empatii i zaangażowania, w jedno wspólne przedsięwzięcie dla wszystkich  potrzebujących Polaków!!!!!

Ja również zgodnie z zobowiązaniem wczoraj zrobiłam przelew na WOŚP

i będę pomagała, do końca świata i  jeden dzień dłużej, bo TAK 🙂

Niestety dzisiaj osobiście zaskoczyła mnie jednak smutna wiadomość.

Są ludzie, którym tak bardzo przeszkadza ta inicjatywa, że wszelkimi sposobami

próbowali popsuć nam to święto, zastraszali urzędników, funkcjonariuszy, i zamknęli usta mediom publicznym. Niestety nawet działalność charytatywna wykorzystywana jest do dzielenia Polaków na prawych i lewaków, gorszych, lepszych, politycznie poprawnych i zdrajców, no i oczywiście osoby o słusznych poglądach i gorszy sort.

NA BOGA czy w tym kraju nie ma już żadnych świętości, czy jest jeszcze cokolwiek czego nie zbrukacie, swoją małością, arogancją i próżnością!!!!!!!!!

Nie wiem czy wiecie, ale w 2016 roku w naszym kraju działały 73 partie polityczne, zrzeszające razem około 300 tyś. osób. Cała reszta naszego społeczeństwa nie należy do żadnej partii i jest nas ponad 38 MILIONÓW !!!

W imieniu tej ogromnej liczby zwykłych rodaków pozwalam sobie zaprotestować przeciwko dzieleniu, szerzeniu nienawiści i zawłaszczaniu kolejnej sfery naszego życia  !!!!!

Kto was polityków upoważnił do wsadzania nas do jakiś pudełek z nazwą , lewy, prawy, zdrajca itp. Kto dał wam prawo mówić Polakom kiedy mają okazywać empatię, dobroć i solidarność z osobami potrzebującymi. Od kiedy odruch serca jest dobry albo zły ???????

Wielokrotnie w swoim życiu wspierałam działalność WOŚP, Caritasu, Szlachetnej Paczki, biorę udział w różnych działaniach na rzecz konkretnych osób potrzebujących pomocy, zwłaszcza dzieci i oczywiście zwierząt i nigdy, przenigdy nie zastanawiałam się nawet przez chwilę, czy będzie to poprawne czy niepoprawne politycznie. Po prostu muszę to zrobić, bo tak czuję i pewnie tak robią miliony Polaków.

A teraz wiele osób stawia się w sytuacji, że muszą ukrywać swoje wybory, bo boją się o pracę, o swój biznes albo przyszłość swoich rodzin.  Inicjatywa, która od 25 lat przynosi Polakom realną pomoc, uratowała życie i zdrowie tysięcy Maluszków, sprawiła, że wielu Starszym Osobom stworzono godne warunki egzystencji, teraz jest kłopotliwym tematem.

POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI JEST DZISIAJ W POLSCE PIĘTNOWANA!!!

A Polacy, chcą po prostu pomagać, bo tak czują, bo chcą być razem. 

Pamiętajmy o tym, że nosimy w sobie DOBRO:-) i niech nikt nie próbuje tego zmieniać!!!

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Bożena Kubera-Oblińska

ps. dziękuję za ogólnonarodowy odruch serca, który już dzisiaj wyraża się kwotą 62 milionów PLN, a będzie jeszcze więcej. BRAWO !!!!!

 

Zostaw komentarz