O PROJEKCIE

(tapeciarnia.pl)240040_morze_plaza_zachod_slonca_lato_kobieta

Witam Cię bardzo serdecznie, 
na wyjątkowej stronie, dla wyjątkowych kobiet. Czy masz dzisiaj 40, 50 czy może 60 lat? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to myśląc o realizacji tego pomysłu myślałam właśnie o Tobie, o sobie trochę też :). Ten projekt dedykowany jest wszystkim kobietom 40 plus. Moim zdaniem mamy jeszcze wiele do powiedzenia, do zrobienia i do przeżycia, a tak niewiele mówi się o naszych problemach i radościach. No a już zdecydowanie za mało mówi się o naszym zdrowiu, szczególnie o profilaktyce i naturalnych metodach jego ratowania.
Czy nie chciałabyś wiedzieć:
•  co robić, żeby jak najdłużej zachować dobre samopoczucie, idealną formę i wygląd? 
•  jak poradzić sobie z pierwszymi dolegliwościami związanymi z menopauzą, wahaniami nastrojów czy bolącym kręgosłupem?                             
•  jak możemy ochronić się przed takimi zagrożeniami naszych czasów jak rak, zawał czy depresja?
•  jaka dieta jest do ciebie najlepiej dopasowana?
•  jak schudnąć zdrowo i na długo?

Sama wiem, że życie kobiety 40 plus nie zawsze jest usłane różami. Ty też pewnie masz już za sobą kilka takich chwil kiedy miałaś wrażenie, że świat wali ci się na głowę, że w ogóle nikt Cię nie rozumie. Na szczęście to były tylko chwile. Zdecydowanie częściej w tej dojrzałej kobiecości potrafimy doceniać małe radości i sam fakt, że los podarował nam kolejny dzień.

To miejsce powstało żebyś mogła cieszyć się każdą chwilą w dobrej kondycji i w zdrowiu i żebyś każdy nadchodzący dzień mogła przeżyć najpełniej i najpiękniej. Znajdziesz tu wiele nowinek ze świata nowoczesnej medycyny i sprawdzone przepisy na długowieczność, przekazywane od wieków przez nasze babki i przedstawicieli różnych kultur.

Wierzę, że każdy z nas ma jedyny i niepowtarzalny kod zdrowia, który działa gdy stosujemy dietę „szytą na miarę”, aktywnie wypoczywamy i pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa. W tym miejscu warto wymienić kilka przyjemności, którym dojrzała kobieta może się oddawać do woli:
•  eksperymentowanie w kuchni,
•  eksperymentowanie w łóżku,
•  odlotowe zakupy,
•  rozpieszczanie wnuków, męża i dzieci,
•  empatia i filantropia w każdej postaci,
a przede wszystkim docenianie i rozpieszczanie SIEBIE.

Posiadając indywidualne, darmowe konto na www.sosdlazdrowia.pl odnajdziesz swój przepis na dobre samopoczucie. Możesz liczyć na grono dobrych koleżanek, wspólne odchudzanie, oczyszczanie i dobra zabawę. 
Z przyjemnością podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, żebyś już dzisiaj miała ochotę na więcej zdrowia, więcej …, tu możesz wybrać co tylko chcesz z listy powyżej 🙂

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do spotkań na www.sosdlazdrowia.pl
Bożena Kubera-Oblińska

ps. darmowego konta z takimi możliwościami nie proponuje żaden polski serwis.