DSC_1568

 

Witam serdecznie nazywam się Bożena Kubera-Oblińska i jestem autorką tego projektu. 

Powodów jego realizacji jest bardzo wiele. Był wypadek, uszkodzony kręgosłup i ogromna trauma. Potem poszukiwanie recepty i moja ścieżka zdrowia. Dzisiaj apetyt na życie przemieszany z wdzięcznością każe mi dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, ale może na początek  więcej o mnie: optymistka, wiecznie ucząca się kobieta w wieku balzakowskim. Nie nudzę się ze sobą i mam jeszcze wiele planów do zrealizowania. Kocham książki i mam ich barrrrdzo dużo.

 Zawodowo: doradzam przedsiębiorcom na starcie biznesu i nie tylko, piszę biznesplany, wnioski na dotację, organizuję finansowanie inwestycji. Ukończyłam dwa kierunki studiów, ostatni w wieku 50 lat, specjalizacja marketing internetowy, którego jestem fanatyczką:) a co mnie kręci poza tym ?

Prywatnie pasjonuje mnie filozofia wschodu, studiowanie przepisów na długowieczność, uprawiam qi gong, tańczę, czytam i kolekcjonuje ogromne ilości książek. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu profilaktyki zdrowia, dietetyki, masażu relaksacyjnego i refleksoterapii. Jestem Trenerem Personalnym Welness, Doradcą Żywieniowym, ukończyłam też szkolenie dla Profesjonalnych Trenerów Organizacji. Obecnie jestem w trakcie szkolenia Diet Coach Welness. Właściwie to uczę się ciągle i ciągle mi mało.

Jeszcze niedawno zakładałam klub dla Pań 40 plus, w którym chciałam promować zdrowy styl życia: gimnastykę qi gong, naturoterapię, suplementację diety, automasaż i relaksację. Było już otwarcie i pierwsze zajęcia. Niestety wypadek, w którym nieznany sprawca jadąc samochodem urządził sobie polowanie na przechodniów,  potrącił mnie i uciekł, zmienił wszystko. Kilka lat zbierałam się fizycznie i psychicznie po tej traumie. Na szczęście pojawiła się ONA maleńka istotka Antonina, moja Wnusia, która obudziła moje dawne JA.

Dzisiaj mając to wszystko za sobą wracam do projektu dla Pań 40 plus, dla siebie i dla wielu innych kobiet . Teraz pomysł realizowany w wirtualnej rzeczywistości nazywa się www.sosdlazdrowia.pl i został wzbogacony o wiele nowych zagadnień a jakich piszę na stronie serwisu.

Zapraszam serdecznie

Bożena Kubera-Oblińska